Плита газова Grunhelm F661234GB
- В наявності 1 од.
- Код: F661234GB



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінована плита GRUNHELM F661234GB стане вірною помічницею в приготуванні різних страв, якими ви будете тішити сім'ю і дивувати гостей. Модель виконана в сучасному лаконічному дизайні, завдяки якому вона відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Ергономічні елементи управління розташовані класичним способом - на передній частині плити над дверцятами духовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики духової шафи | |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F661234GB |
| Вага (кг) | 43 кг |
| Висота | 87 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | комбінована (газ+електро) |
| Ширина | 63 см |


