Посудомийна машина вбудована Gorenje GV673D63
- В наявності
- Код: GV673D63







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cушарка | Конденсаційна |
| Вага (кг) | 28,5 |
| Висота | 81.6 см |
| Витрата води за цикл, л | 9,5 |
| Глибина, см | 55.5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 16 |
| Кількість програм | 6 |
| Особливості | Автоматична програма, Запам'ятовування останніх налаштувань, Сервісна діагностика, Система AquaStop, |
| Рівень шуму | 44 |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | сенсорний |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см |


