Посудомийна машина Gorenje GS520E15S
- В наявності 1 од.
- Код: GS520E15S






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина Gorenje GS520E15S вузька модель сріблястого кольору. Верхній кошик регулюється за висотою для зручного розміщення посуду різних розмірів. Захист від протікання AquaStop запобігає затопленню в кімнаті, зберігаючи меблі та іншу техніку. Звуковий сигнал після завершення циклу підвищує зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Словенія |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GS520E15S |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість комплектів, шт | 9 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | індикація наявності солі, індикація наявності ополіскувача, можливість підключення до гарячої води, використання таблеток "все в 1" |
| Половинне завантаження | Немає |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Ширина | 44.8 см |


