Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i7-11700K (2E-11618)
- Немає в наявності
- Код: 2E-11618





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материнська плата | Intel Z590 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3080 |
| ОС | DOS |
| Об'єм HDD | 2 TB |
| Об'єм SSD | 1 Tb |
| Об`єм відеопам'яті | 10 ГБ |
| Охолодження | 2E-AC120D6-ARGB |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип процесора | Intel Core i7-11700K |


