Пральна машина Prime Technics PWA 841 GB
- В наявності 1 од.
- Код: PWA841GB

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас віджиму | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PWA841GB |
| Висота | 82 см |
| Глибина | 46 см |
| Дисплей | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 1 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 кг |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Тип пральної машини | напівавтомат, вузькі 32-47 см |
| Функція сушки | Немає |
| Функції | віджим |
| Швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Ширина | 49 см |


