Вітрина MPM MPM-35-MBV-07
- В наявності
- Код: MPM-35-MBV-07



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоелектричний міні-бар сучасний та компактний пристрій, який чудово підійде для облаштування квартир, готельних номерів та інших представницьких приміщень. Він вирізняється своїм класичним елегантним зовнішнім виглядом. Скляні двері дають змогу відображати вміст міні-бару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MPM-35-MBV-07 |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Висота | 53 см |
| Глибина, см | 43 см |
| Дисплей | відсутній |
| Загальний об`єм | 34 л л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колір | Чорний |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери, л | відсутній |
| Об'єм холодильної камери | 34 л |
| Розташування морозильної камери | відсутня |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | поршневий |
| Тип холодильника | винна шафа |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 40 см |


