Пральна машина Edler EWF6013AGR
- Немає в наявності
- Код: EWF6013AGR

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина вузька Edler EWF6013AGR оснащена 15 автоматичними програмами, які дозволяють легко підібрати оптимальний режим для різних типів тканин і рівнів забруднення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 41 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 6 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | Механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


