Пральна машина Whirlpool WAM764WKBUA
- В наявності
- Код: WAM764WKBUA



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина WHIRLPOOL WAM764WKBUA оснащена 15 програмами прання, серед яких такі популярні режими, як темна білизна, бавовна, еко бавовна, синтетика, делікатні тканини та шерсть. Особливу увагу привертає функція "освіжити пором", яка дозволяє швидко оновити речі без повного циклу прання.
Завдяки фронтальному типу завантаження, пральна машина забезпечує зручність використання та економію простору. З максимальною кількістю обертів 1400 об./хв., вона гарантує високу ефективність віджиму, залишаючи лише 45-53% вологи в білизні.
Завдяки фронтальному типу завантаження, пральна машина забезпечує зручність використання та економію простору. З максимальною кількістю обертів 1400 об./хв., вона гарантує високу ефективність віджиму, залишаючи лише 45-53% вологи в білизні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62 |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 49.6 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Об'єм барабана | 46 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | електронне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |


