Пральна машина LG F2Y2HS3WE
- В наявності
- Код: F2Y2HS3WE


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина LG F2Y2HS3WE оснащена надійним двигуном Inverter Direct Drive, який відрізняється тихою роботою, зменшеними вібраціями та довгим строком служби. Фірмова технологія 6 Motion автоматично підбирає оптимальні рухи барабана відповідно до типу білизни, підвищуючи якість прання та зменшуючи зношування тканин.
Функція прання парою Steam ефективно видаляє алергени, бактерії та складні забруднення, забезпечуючи глибоке очищення і додаткову гігієну. Бульбашкова внутрішня поверхня барабана разом із 6 ребрами з неіржавної сталі, розташованими у шаховому порядку, сприяє дбайливому пранню навіть делікатних речей.
Функція прання парою Steam ефективно видаляє алергени, бактерії та складні забруднення, забезпечуючи глибоке очищення і додаткову гігієну. Бульбашкова внутрішня поверхня барабана разом із 6 ребрами з неіржавної сталі, розташованими у шаховому порядку, сприяє дбайливому пранню навіть делікатних речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 59 |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 44 см |
| Дисплей | Є |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 10 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Матеріал барабану | пластик |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |


