Пральна машина Electrolux EWS6426BU
- Немає в наявності
- Код: EWS6426BU


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Electrolux EWS6426BU має широкий вибір програм, серед яких Anti Allergy Vapour, Дитяча білизна, Еко 40-60, Швидка 14 хвилин, та інші, дозволяє обирати оптимальний режим для різних типів тканин. Це забезпечує дбайливе ставлення до вашого одягу та ефективне видалення забруднень. Вона оснащена фірмовими технологіями Time Manager та SensiCare, що дозволяють оптимізувати процес прання в залежності від типу та кількості білизни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Україна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 58.5 кг |
| Висота | 84.3 см |
| Глибина, см | 37.8 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 6 |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | Механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


