Пральна машина Midea MF110W80B/W-UA
- В наявності 1 од.
- Код: MF110W80B/W-UA


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина MIDEA MF110W80B/W-UA має максимальне завантаження пральної машини складає 8 кг, що ідеально підходить для сімей різного розміру. Завдяки швидкості віджиму до 1400 об./хв., ваш одяг буде майже сухим після прання, що значно скорочує час сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 65 |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 54 |
| Дисплей | Є |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Матеріал барабану | пластик |
| Об'єм барабана | 46 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


