Пральна машина Beko BM1WFSU 37233 WB
- В наявності
- Код: BM1WFSU37233WB



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Beko BM1WFSU37233WB оснащена інверторним двигуном ProSmart Inverter, що забезпечує тиху та стабільну роботу. Серед 15 програм прання можна знайти рішення для різних типів тканин і ступенів забруднення, включаючи стандартну програму для бавовни, експрес прання за 14 хвилин, делікатне прання для вовни та ручне прання. Для додаткової зручності передбачено функцію самоочищення барабана, можливість дозавантаження білизни під час циклу, а також обробка парою, що підвищує якість прання та гігієнічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 59 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 49.6 см |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 кг |
| Матеріал барабану | поліпропілен |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | механічне, електронне |
| Функція пари | Є |
| Функції | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, кількість полоскань, відстрочка прання, попер |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |


