Кавомолка Ardesto KCG-8805
- В наявності
- Код: KCG-8805



- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Доступна кавомолка
Ardesto KCG-8805 - електричний прилад для подрібнення кави, перетворення його з зерен в мелений. Кавомолка подрібнює продукт ножовим способом, використовує роторний тип роботи мотора, його потужність становить 100 Вт. Обсяг відсіку для зерен становить 45 м Цей невеликий обсяг зможе забезпечить вам 4-5 чашок кави.
Основні параметри
Ardesto KCG-8805 має всього один стандартний режим подрібнення, також можна використовувати кавомолку для помелу інших продуктів. Наприклад, ви можете подрібнювати приправи, крупи, цукор в пудру, морську сіль і багато іншого. Пристрій регулюється за допомогою кнопки на передній панелі.
Матеріали та дизайн
Корпуси Ardesto KCG-8805 виконаний з універсального матеріалу - міцного пластику, ножі кавомолки зроблені з нержавіючої самозагострювальне стали. Сам резервуар для насипання кави зроблений з харчового міцного пластику, не б'ється і не розколюється. Вага кавомолки становить менше одного кілограма. Її зручно переставляти в будь-які зручні для вас місце, вона не займе багато місця на кухні. Дизайн кавомолки класичний чорний, з нотками мінімалізму.
Гарантія якості
Купити кавомолку Ardesto KCG-8805 можна за досить доступною ціною, товар перебувати в середній ціновій категорії. Купуйте цю кавомолку і відчуєте приємну можливість пити мелений кави щодня. Кавомолка має неслизьку основу для більшої зручності користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KCG-8805 |
| Вага (кг) | 0.65 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 9 х 9 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Місткість, г | 45 г |
| Особливості | сталевий ніж |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Регулювання ступеню помелу | - |
| Спосіб помолу | Ніж |
| Тип кавомолки | ножові (роторні) |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення зернових |


