Холодильник Beko RDSA 280K 40WN
- В наявності
- Код: RDSA280K40WN


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник BEKO RDSA280K40WN має загальний об'єм холодильника становить 250 літрів, з яких 204 літри виділено на холодильну камеру та 46 літрів на морозильну камеру. Це дозволяє зберігати достатню кількість продуктів, забезпечуючи їхню свіжість і якість. Холодильна камера оснащена чотирма скляними полицями та трьома кишенями на дверях, що робить організацію простору максимально зручною. Крім того, ви зможете скористатися лотком для яєць, ящиком для овочів і фруктів та формою для льоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Загальний об`єм | 250 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Країна виробник | Румунія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 46.5 |
| Висота | 160.6 см |
| Глибина, см | 57.4 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 13 рік |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 (шт.) |
| Кількість полиць у морозильній камері | 1 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Об'єм морозильної камери, л | 46 л |
| Об'єм холодильної камери | 204 л |
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 54 см |


