Пральна машина вертикальна Whirlpool TDLRB 6251BS EU
- В наявності
- Код: TDLRB6251BSEU


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливістю Whirlpool TDLRB6251BSEU є технологія 6th Sense, яка автоматично визначає вагу завантаженої білизни, оптимізуючи споживання води, енергії та часу. Це не лише економить ресурси, але й забезпечує делікатний догляд за одягом. 14 різноманітних програм дозволяють легко і зручно налаштувати машинку для прання різних видів тканин — від делікатних до найстійкіших забруднень, включаючи програми для бавовни, синтетики, джинсів, кольорової білизни та швидке прання тривалістю всього 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 56 |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 60 см |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 6 |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Управління | електронне |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |


