Пральна машина Beko B3WFU 5723 W
- Немає в наявності
- Код: B3WFU5723W

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина автоматична окрема А + + + завантаження білизни: 7 кг віджимання: 1200 об / хв клас віджимання: B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B3WFU5723W |
| Вага (кг) | 59 кг |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 49 см |
| Дисплей | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 кг |
| Матеріал барабану | нержавіюча сталь |
| Об'єм барабана | 49 |
| Особливості | Bluetooth |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Функції | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |


