Мікрохвильова піч вбудована Hansa AMM20BESH
- В наявності
- Код: AMM20BESH


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Мікрохвильова піч Hansa AMM 20 BESH - це поєднання сучасного стильного дизайну і прекрасних технічних характеристик. Вона стане незамінним помічником на вашій кухні, і кожен день вас буде радувати відмінною роботою і якістю. Вона перевершить, всі ваші очікування від мікрохвильовки і вразить своєю багатофункціональністю.
Управління та якість. Мікрохвильова піч Hansa AMM 20 BESH - це вбудована мікрохвильова піч, яка завдяки своєму дизайну впишеться в будь-який інтер'єр. Вона за лічені секунди розігріє будь-яку їжу, а автоматичне розморожування подбає про якісну розморожуванні. Блокування управління під час роботи дозволить продовжити термін служби печі, а LED дисплей спростить управління і зробить його більш зручним.
Експлуатація та безпеку. Мікрохвильова піч Hansa AMM 20 BESH має 5 рівнів потужності і 8 автопрограм. Тип СВЧ - з грилем і обсягом 20 л, дозволить не тільки розігрівати або розморожувати продукти, а й готувати птицю, рибу, м'ясо на грилі і до рум'яної скоринки. Внутрішнє покриття камери нержавіючої сталі зробить догляд за нею простим і легким. Ви зможете контролювати процес роботи, завдяки підсвічуванню камери. Діаметр тарілки становить 245 мм, що дозволить поміщати страви в великому посуді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AMM20BESH |
| Вихідна потужність мікрохвиль, Вт | 800 Вт |
| Дисплей | дисплей |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 20 літрів |
| Потужність гриля, Вт | 1000 Вт |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Тип грилю | ТЕН |
| Тип мікрохвилевої печі | з грилем |
| Функції | розморожування за вагою, автоматичне приготування, розморожування |


