Морозильна скриня Ardesto FRM-250ECM
- В наявності
- Код: FRM-250ECM



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня ARDESTO забезпечить оптимальний спосіб заморозки та зберігання продуктів. Завдяки особливостям заморозки пристрій загальним об’ємом 249 л гарантує тривале зберігання. Час автономного збереження холоду в морозильній скрині становить 28 год. Система охолодження, передбачена у скрині, – статика. Завдяки енергоефективності класу А++ скриня не суттєво підвищить рахунки за електроенергію. Пристрій працює тихо – шум на рівні 41 дБА. Кліматичний клас, за якого скриня ефективно працюватиме, – N/SN/ST/T. Електронне керування та LED-дисплей гарантують легке користування пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FRM-250ECM |
| Вага (кг) | 37 кг |
| Висота | 89 см |
| Глибина, см | 62 см |
| Дисплей | 1 |
| Добове споживання ел. енергії | 0.292 кВт |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Об'єм морозильної камери, л | 249 л |
| Розміщення дверей | горизонтальне |
| Система охолодження | статика |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Ширина | 103 см |


