Духовка Gorenje BPS6737E04DBG
- В наявності
- Код: BPS6737E04DBG




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духова шафа GORENJE BPS6737E04DBG має об'єм 77 літрів, що задовольнить потреби навіть великої родини. Ця електрична духова шафа забезпечена піролітичною системою очищення, що дозволяє легко підтримувати її в ідеальному стані. Завдяки високій температурі, всі залишки їжі перетворюються в золу, яку легко видалити. Духова шафа оснащена трьома шарами скла на дверцятах, що забезпечує безпеку та збереження тепла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.4 |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 11 |
| Максимальна температура | 300 °C ºС |
| Направляючі | дротяні |
| Об'єм резервуара, л | 77 |
| Очищення | піроліз |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.5 см |


