Плита газова Beko FBM 62120 WD
- В наявності
- Код: FBM62120WD


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована BEKO FBM62120WD з емальованим покриттям оснащена чотирма газовими конфорками різної потужності: перша конфорка має потужність 2900 Вт, друга та четверта — по 2000 Вт, а третя — 1000 Вт. Це дозволяє швидко та ефективно приготувати їжу, незалежно від її обсягу та складності. Емальовані решітки з двома окремими елементами додають зручності в експлуатації та догляді.
Електрична духовка об'ємом 66 літрів забезпечує широкий вибір режимів приготування завдяки 8 різним функціям, духовка оснащена трьома скляними дверцятами, що забезпечують безпеку та енергоефективність.
Електрична духовка об'ємом 66 літрів забезпечує широкий вибір режимів приготування завдяки 8 різним функціям, духовка оснащена трьома скляними дверцятами, що забезпечують безпеку та енергоефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 51,5 |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Гриль | + |
| Колір | Білий |
| Конвекція | + |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Обсяг духовки | 66 л |
| Тип газа | Природний газ, зріджений газ |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип поверхні | Газова |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 60 см |


