Тостер Russell Hobbs 24080-56
- В наявності
- Код: 24080-56

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер включає 6 функцій міри підсмажування, що дозволить кожному приготувати тост на свій смак. А функція Lift and Look дає можливість перевірити готовність тосту прямо під час приготування. Нова технологія PerfecToast для рівномірного підсмажування дозволить вам завжди готувати ідеальні тости, саме такі, якими ви їх любите. Функції розморожування і підігріву помітно спрощують приготування теплого хліба або тостів, а зйомний піддон для крихт не дозволить їм з'являтися на вашій робочій поверхні кухні. Насолоджуйтесь процесом приготування улюблених тостів з Russell Hobbs.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24080-56 |
| Вага (кг) | 2.17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.6 х 28.8 х 17 см |
| Керування | механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість відділень | 1 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 850 Вт |
| Піддон для крихт | + |


