Духовка Beko BBIE12100XC
- В наявності
- Код: BBIE12100XC



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духова шафа Beko BBIE12100XC підтримує широкий спектр режимів, включаючи нижнє та верхнє нагрівання, гриль та конвекцію. Додаткові режими, такі як малий гриль з конвекцією та попереднє нагрівання з функцією бустер, дозволяють експериментувати з різноманітними рецептами, досягаючи ідеальних результатів приготування. Об'єм духовки складає 66 літрів, що дозволяє з легкістю готувати великі порції страв для всієї родини. Таймер з електронним управлінням допомагає точно контролювати процес приготування, а підсвітка дозволяє зручно спостерігати за стравами, що готуються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.7 см |
| Керування | механічне |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість програм | 6 |
| Максимальна температура | 250 °C ºС |
| Направляючі | телескопічні |
| Об'єм резервуара, л | 66 |
| Очищення | каталітичне |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.4 см |


