Сушарка для фруктів Ardesto FDB-5320
- В наявності
- Код: FDB-5320









+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для овочів та фруктів ARDESTO FDB-5320 дозволить висушити: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, рибу, хліб, зелень, трави та ін.
- Рівномірне висушування на всіх рівнях
- Збереження вітамінів та мінералів
- Термостат дозволяє регулювати температуру в межах 35-70˚C.
Сушарка ARDESTO FDB-5320 ідеальний пристрій для тих, хто дбає про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих та економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву завдяки вбудованому мікропроцесору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FDB-5320 |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 33 х 28 см |
| Керування | механічний |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 5 |
| Об'єм резервуара, л | 5 л |
| Особливості | рівномірне висушування на всіх рівнях, прозорі піддони, прозора кришка, кнопка вмикання/вимикання, збереження вітамінів та мінералів |
| Потужність, Вт | 245 Вт |


