Плита газова Dahati 2000-02S
- Немає в наявності
- Код: 2000-02S



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAHATI |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2000-02S |
| Вага (кг) | 42 кг |
| Висота | 83 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні, духовка |
| Глибина, см | 60 см |
| Електропідпал | духовка, конфорки |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Мoдель | 2000-02S |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Ширина | 50 см |


