Плита газова Artel OTTIMA-G Brown
- В наявності 1 од.
- Код: OTTIMA-G Brown



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головний принцип Artel — виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel як виробника побутової техніки для людей з чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OTTIMA-G BROWN |
| Вага (кг) | 41.5 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Гриль | немає |
| Дисплей | Немає |
| Електропідпал | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Конвекція | - |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Таймер | Немає |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Тип поверхні | Газова |
| Ширина | 60 см |


