М'ясорубка Ardesto MGL-2250R
- В наявності
- Код: MGL-2250R


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
М'ясорубка ARDESTO MGL-2250R з потужністю 1800 Вт, змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок і кебе, а також насадкою для тертя та шаткування.
Преміальний дизайн
Корпус і базові насадки виготовлені з міцного полікарбонату чорного кольору. Передня панель отримала хромоване покриття, яке робить зовнішній вигляд більш преміальним. Ножі, основні решітки та сито насадки для вичавлювання соку зроблені з міцної неіржавкої сталі.
Надійна конструкція
Металевий шнековий блок легко стикується і фіксується з основною частиною м'ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.
Висока продуктивність
Двигун потужністю 1800 Вт отримав захист від перегрівання та функцію реверсу. Продуктивність пристрою — 2 кг м'яса на хвилину. Три металеві решітки призначені на різну дрібність фаршу — 3 мм, 5 мм і 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок і кебе. Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач пришвидшить процес приготування фаршу. Додатковий блок для тертя та шаткування складається з декількох частин — трьох насадок для тертя різних розмірів, насадки для шаткування, а також додатковий штовхач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MGL-2250R |
| Вага (кг) | 2.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 350 х 300 х 155 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість сіток | 3 |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 Вт |
| Млинок | - |
| Насадка для нарізки кубіками | - |
| Насадка для томатів і ягід | - |
| Насадка для цитрусових | - |
| Насадка для шинковки та терки | + |
| Насадки | насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Продуктивність | 2 кг/хв літр/хв |


