Електрочайник Russell Hobbs 20412-70
- В наявності
- Код: 20412-70

- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Чайник з яскравої колекції Colours Plus створює атмосферу тепла і затишку на кухні у вашому домі або офісі. Цей прилад — ідеальне поєднання привабливого дизайну і сучасних функцій виконаного в яскраво червоному кольорі. Він неодмінно стане стильним доповненням вашої кухні.
Чайник оснащений зонами швидкого кип'ятіння води на 1, 2 або 3 чашки. Таким чином, 1 чашку води ви закип'ятіть всього за 50 секунд, заощаджуючи при цьому до 70% електроенергії.
А відкидна кришка, віконця рівня води з двох сторін і поворотна на 360° база з місцем для зберігання шнура зроблять його використання максимально комфортним. Насолоджуйтесь своїми улюбленими гарячими напоями з Colours Plus Flame Red від Russell Hobbs.
Історія істинно англійської фірми Russell Hobbs розпочалася в 1952 року. Її творці зуміли створити побутову техніку нового покоління, повністю змінивши уявлення про її кольорі і формі. З цього часу побутова техніка перестала бути нудною. Всю продукцію компанії Russell Hobbs відрізняє якість, практичність і стильність. В Англії – ця компанія займає лідируючу позицію на ринку ще з 60 - 70-х років минулого століття. Зараз, завдяки своєму істинно англійського стилю і якості, компанія впевнено увійшла в списки світових лідерів аналогічного виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20412-70 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 23.8 х 16.2 см |
| Колір | Червоний |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


