Духовка Gorenje BOP6373E28EBG
- В наявності
- Код: BOP6373E28EBG



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духова шафа Gorenje BOP6373E28EBG оснащена різноманітними функціями, що роблять процес приготування простим і зручним. Ви можете обирати між режимами нижнього та верхнього нагрівання, гриля, конвекції, а також комбінаціями цих функцій для досягнення ідеального результату. Додаткові режими, такі як AirFry для приготування здорових страв, GentleBake для щадного запікання, та FrozenBake для випікання заморожених продуктів, роблять цей пристрій універсальним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.4 |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 13 |
| Максимальна температура | 300 °C ºС |
| Направляючі | телескопічні |
| Об'єм резервуара, л | 77 |
| Очищення | піроліз |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.5 см |


