Комплект духовка + варильна панель Gorenje BO6735E02BK + G641EB
- В наявності
- Код: SET_BO6735E02BK_G641EB



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.4 |
| Конвекція | Да |
| Об'єм резервуара, л | 77 |
| Очищення | піроліз |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 590х560х550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.5 см |


