Електрочайник Russell Hobbs 23840-70
- В наявності
- Код: 23840-70

- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Цей чайник розроблений для подорожей, не займає багато місця у багажі та практично не додає ваги. Він виготовлений з надлегкого пластику, має компактний корпус і ідеально поміститься у вашу валізу.
Де б ви не подорожували в невеликому готелі або на кемпінгу, ви завжди можете розраховувати на гарячий чай або каву.
Візьміть із собою трохи домашнього затишку з чашкою гарного чаю.
У комплекті дві чашки та ложки
У комплекті приладу дві чашки та ложки, які з легкістю поміщаються у корпусі чайника. А відкидна кришка, віконце рівня води і знімний фільтр, що миється, зроблять його використання максимально простим і зручним.
Розроблено для подорожей
Цей чайник розроблений для подорожей, не займає багато місця у багажі та практично не додає ваги. Він виготовлений з надлегкого пластику, має компактний корпус і ідеально поміститься у вашу валізу.
Потужність 1000 Вт та автоматичне перемикання напруги в мережі дозволять вам використовувати чайник у будь-якій точці світу. Де б Ви не зупинилися, у невеликому готелі або на кемпінгу, ви завжди можете розраховувати на гарячий чай чи каву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | 23840-70 |
| Вага (кг) | 0.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.8 х 18 х 12 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 0.85 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | дорожній |


