Морозильна камера Prime Technics FSN 1719 E
- В наявності 1 од.
- Код: FSN1719E


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Prime Technics
Тип: Морозильна камера
Основні характеристики
Спосіб установки: окремостояча
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 172,2
Глибина, см: 63,2
Кількість дверей: 1
Управління: механічне
Клас енергоспоживання: A+
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Клас морозильної камери: 4
Потужність заморожування, кг/добу: 15
Рівень шуму, дБ: 42
Вага, кг: 67
Об'єм
Загальний об'єм, л: 261
Об'єм морозильної камери, л: 227
Спосіб розморожування
Морозильної камери: NoFrost
Функції та особливості
Інверторний компресор: немає
Кількість відділень морозильної камери (загальних / висувних): 7/5
Вбудований льодогенератор: ні
Наявність зовнішнього диспенсера (вода/лід): ні
Тип ручки: вертикальна навісна
Додатково: Перенавішування дверей.
Тип: Морозильна камера
Основні характеристики
Спосіб установки: окремостояча
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 172,2
Глибина, см: 63,2
Кількість дверей: 1
Управління: механічне
Клас енергоспоживання: A+
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Клас морозильної камери: 4
Потужність заморожування, кг/добу: 15
Рівень шуму, дБ: 42
Вага, кг: 67
Об'єм
Загальний об'єм, л: 261
Об'єм морозильної камери, л: 227
Спосіб розморожування
Морозильної камери: NoFrost
Функції та особливості
Інверторний компресор: немає
Кількість відділень морозильної камери (загальних / висувних): 7/5
Вбудований льодогенератор: ні
Наявність зовнішнього диспенсера (вода/лід): ні
Тип ручки: вертикальна навісна
Додатково: Перенавішування дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FSN1719E |
| Вага (кг) | 66 кг |
| Висота | 172.2 см |
| Глибина, см | 63.2 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 7 |
| Об'єм морозильної камери, л | 227 л |
| Система розморозки морозильної камери | NoFrost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип морозильної камери | Вертикальна |
| Управління | електронне |
| Ширина | 59.5 см |


