Скиборізка Sencor SFS1000WH
- В наявності 1 од.
- Код: SFS1000WH

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sencor SFS1000WH - це ломтерезка з дисковим ножем з нержавіючої сталі. Регулювання товщини нарізки від 1 до 15мм. Модель має знімний лоток для продуктів зі спеціальними обмежувачами в обох напрямках. Штовхач для продуктів оснащений спеціальними утримують голками, попереджувальними зісковзування продукту під час нарізки. Знімний піддон для нарізки і вбудоване огорожу для захисту пальців. Неслизькі ніжки запобігають ковзанню по робочому столу під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFS1000WH |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Вага (кг) | 1.98 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.9 х 20.6 х 24.6 см |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Регульована товщина нарізки | 1-15 мм |


