Посудомийна машина Beko DIS 28123
- В наявності 1 од.
- Код: DIS28123



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є простий спосіб мити дуже брудний посуд. AquaIntense® створює потужну зону очищення з інтенсивним напором води, тому навіть найбрудніші каструлі та сковорідки будуть ідеально очищені. Незалежно від того, що ви готуєте або скільки часу це займе, ваші страви будуть бездоганно чистими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DIS28123 |
| Висота | 81.8 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість комплектів, шт | 11 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Особливості | Додаткове полоскання, Glass Care |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Ширина | 44.8 см |


