Пральна машина Samsung WW70FG3M05TWLF
- В наявності
- Код: WW70FG3M05TWLF


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 57 |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 45.5 см |
| Дисплей | Є |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | Механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |


