Посудомийна машина вбудована Whirlpool WIO3C33E6.5
- В наявності 1 од.
- Код: WIO3C33E6.5



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повногабаритна посудомийна машина Whirlpool WIO3C33E6.5 інтегрована, із завантаженням 14 комплектів. Клас енергоспоживання A +++. Передова технологія 6TH SENSE ефективно справляється із найскладнішими забрудненнями. Датчики програми 6th Sense підберуть для миття посуду температуру, час і потужність, щоб ви завжди могли насолоджуватися чистим та блискучим посудом. З посудомийною машиною Whirlpool WIO3C33E6.5 Вам більше не доведеться чекати, поки посудомийна машина заповниться брудним посудом. Завдяки функції Multizone ви можете помити навіть кілька тарілок в будь-який час. Завдяки системі NaturalDry, яка автоматично відкриває дверцята по завершенні програми, відбувається ще краща і більш натуральна сушка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WIO3C33E6.5 |
| Висота | 82 см |
| Витрата води за цикл, л | 6,5 |
| Глибина, см | 55.5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 14 комплектів посуду |
| Кількість програм | 10 |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Управління | електронний |
| Ширина | 59.8 см |


