Посудомийна машина вбудована Gorenje GV673C65
- В наявності
- Код: GV673C65


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина Gorenje GV673C65 вміщує до 16 комплектів посуду, що робить її ідеальним вибором для великих родин чи частих прийомів гостей. З можливістю вибору з 8 програм миття, включаючи інтенсивну, делікатну для скла, автоматичну, економну, нічну та гігієнічну, ви завжди зможете знайти оптимальний режим для будь-якого типу посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас миття | A |
| Країна виробник | Словенія |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30.6 кг |
| Висота | 81.6 см |
| Витрата води за цикл, л | 9,5 |
| Глибина, см | 55.5 см |
| Клас сушки | A |
| Кількість комплектів, шт | 16 |
| Кількість програм | 7 |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | Сенсорне |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 59.8 см |


