Конвектор Grunhelm GC-2000A
- Немає в наявності
- Код: GC-2000A


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Grunhelm
Тип: конвектор
Основні параметри
Потужність, кВт: 2
Установка: настінний, підлоговий
Розмір приміщення, м²: 23
Кількість режимів обігріву: 1
Кількість секцій (у радіаторів): немає
Мобільність: стаціонарна установка, вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Таймер: немає
Дисплей: немає
Вбудований тепловентилятор: немає
Зволожувач: немає
Пульт ДК: немає
Можливість програмування: немає
Нічний режим: немає
Вбудований іонізатор: немає
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від опіків (<= 90 ° С): немає
Захист від замерзання: немає
Замок від дітей: немає
Захист від перекидання: немає
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 620x432x140
Вага, кг: 3,6
Тип: конвектор
Основні параметри
Потужність, кВт: 2
Установка: настінний, підлоговий
Розмір приміщення, м²: 23
Кількість режимів обігріву: 1
Кількість секцій (у радіаторів): немає
Мобільність: стаціонарна установка, вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Таймер: немає
Дисплей: немає
Вбудований тепловентилятор: немає
Зволожувач: немає
Пульт ДК: немає
Можливість програмування: немає
Нічний режим: немає
Вбудований іонізатор: немає
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від опіків (<= 90 ° С): немає
Захист від замерзання: немає
Замок від дітей: немає
Захист від перекидання: немає
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 620x432x140
Вага, кг: 3,6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GC-2000A |
| Габарити (ВхШхГ) | 585 х 400 х 130 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Площа обігріву, м² | 22 кв.м |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | голчастий |
| Тип нагрівача | конвектор |


