Холодильник Hitachi R-V660PUC7-1BBK (уцінка)
- В наявності 1 од.
- Код: R-V660PUC7-1BBK

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Загальний об`єм | 550 л |
| Країна виробник | Таїланд |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 91 |
| Висота | 184 см |
| Глибина, см | 75 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 2 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 6 |
| Об'єм морозильної камери, л | 145 |
| Об'єм холодильної камери | 405 |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | електронне |
| Ширина | 86 см |


