Пральна машина вертикальна Whirlpool TDLRB65242BSEU/N
- В наявності
- Код: TDLRB65242BSEU/N


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина вертикальна Whirlpool TDLRB65242BSEU/N оснащена 14 програмами прання, що дозволяє обрати оптимальний режим для будь-якого типу тканини. Особливістю цієї моделі є використання технологій 6th Sense, Fresh Care та Zen, які гарантують бездоганний результат прання. Технологія 6-е відчуття автоматично налаштовує параметри прання для досягнення найкращих результатів, зберігаючи при цьому енергію та воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | C |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 60 см |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 6.5 кг |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Управління | електронне |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 40 см |


