Телевізор 55" TCL 55C7K
- Немає в наявності
- Код: 55C7K

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевізор TCL 55C7K є 55-дюймовою моделлю з роздільною здатністю 4K Ultra HD 3840×2160 пікселів, заснованою на технології QLED, що забезпечує високу яскравість, контрастність і точне перенесення кольорів. Частота оновлення панелі становить 144 Гц, завдяки чому забезпечує плавне відтворення рухів і підходить для перегляду спортивних трансляцій і динамічних фільмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 4 |
| SmartTV | Да |
| USB | 1 шт |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1226 х 710 х 55.9 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1226 х 760 х 270 мм |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 55" |
| Кількість динаміків | 2.1 |
| Настінне кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| ОС | Google TV |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | QLED |
| Формат зображення | 16:9 |
| Частота, Гц | 144 Гц |


