Плита газова Gorenje GGI5C21WF-B
- Немає в наявності
- Код: GGI5C21WF-B





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електропідпал | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 42.1 |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Гриль | + |
| Колір | білий з чорним |
| Конвекція | - |
| Матеріал решіток | чавун |
| Обсяг духовки | 67 л |
| Тип газа | Природний газ, зріджений газ |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Тип поверхні | Газова |
| Управління | електромеханічне |
| Ширина | 50 см |


