Телевізор 55" Hisense 55E7Q PRO
- В наявності
- Код: 55E7Q PRO



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемагайте яскраво, насолодившись супереалістичністю нативного ігрового процесу з телевізором Hisense, оптимізованим для тріумфального геймінгу. Підтримка ігрового режиму PRO з частотою оновлення до 144 Гц і зручної ігрової панелі надасть кращі налаштування та інструменти для наплавної гри без розривів зображення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AirPlay | Є |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 3 |
| Miracast | Є |
| SmartTV | Да |
| USB | + |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (кг) | 16 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1226 x 772 x 74 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1226 x 772 x 291 мм |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 55" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x400 мм) |
| ОС | VIDAA |
| Пульт ДК | з голосовим управлінням |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | QLED |
| Частота, Гц | 144 Гц |


