Холодильник Beko RCNA 406E 40ZXBRN
- В наявності
- Код: RCNA406E40ZXBRN


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник BEKO RCNA406E40ZXBRN загальнокорисний об'єм становить 362 літри, що забезпечує достатньо місця для зберігання всіх ваших продуктів. Холодильна камера має об'єм 253 літри з трьома скляними полицями та чотирма кишенями на дверях, що дозволяє зручно організувати простір. Морозильна камера на 109 літрів має три окремі відділення, що спрощує зберігання заморожених продуктів.
У разі відключення живлення, холодильник зберігає холод протягом 18 годин, що забезпечує безпеку ваших продуктів. Морозильна камера з потужністю заморожування 5 кг на добу дозволяє швидко зберігати свіжість продуктів.
У разі відключення живлення, холодильник зберігає холод протягом 18 годин, що забезпечує безпеку ваших продуктів. Морозильна камера з потужністю заморожування 5 кг на добу дозволяє швидко зберігати свіжість продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Загальний об`єм | 362 л |
| Країна виробник | Румунія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 76 |
| Висота | 202.5 см |
| Глибина, см | 67 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 18 рік |
| Колір | Чорний |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 |
| Об'єм морозильної камери, л | 109 л |
| Об'єм холодильної камери | 253 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | електронне |
| Ширина | 59.5 см |


