Телевізор 65" Samsung QE65S92D
- В наявності 1 од.
- Код: QE65S92D

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung OLED забезпечує глибокий чорний колір, кришталево чистий білий та яскраві кольори у всіх їхніх відтінках. Завдяки інноваційним пікселям із самопідсвічуванням ви побачите зображення, яке буде чіткішим, яскравішим та точнішим, ніж будь-коли раніше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип телевізора | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 4 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (кг) | 22.5 кг |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 65" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (300x200 мм) |
| ОС | Tizen |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота, Гц | 144 Гц |


