Телевізор 50" Hisense 50U7Q
- В наявності
- Код: 50U7Q

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевізор Hisense 50U7Q на базі технології Mini-LED створюють неймовірне зображення з ще більш яскравими живими відтінками, глибоким контрастом і реалістичною чіткістю, що розкриває захоплююче багатство деталей. Поринайте в неймовірний перегляд з ефектом справжнього кінозалу, що створює живе занурення в дійство.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип телевізора | Mini LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 4 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (кг) | 13.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1111 х 645 х 79 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1111 х 703 х 291 мм |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 50" |
| Кількість динаміків | 2.1 |
| Настінне кріплення VESA | VESA (300x200 мм) |
| ОС | VIDAA |
| Пульт ДК | з голосовим управлінням |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (4К) |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | QLED |
| Частота, Гц | 144 Гц |


