Телевізор 65" LG 65NANO80A3B
- В наявності
- Код: 65NANO80A3B

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 3 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (кг) | 22.5 кг |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 65" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| ОС | webos 25 |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (4К) |
| Тип матриці | Nano Cell |
| Тип телевізора | 4K-телевізори, Smart TV, Nano Сell - телевізор |
| Частота, Гц | 60 Гц |


