Пральна машина Whirlpool WAM 762WBC UA
- В наявності
- Код: WAM762WBCUA


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина WHIRLPOOL WAM 762WBC UA пропонує 14 різноманітних програм прання, серед яких темна білизна, бавовна, еко бавовна, синтетика, змішана білизна, пух/перо, освіжити пором, полоскання та віджимання, віджимання і злив, делікатні тканини, шерсть, інтенсивне прання, бавовна 20°, експрес прання 28 хвилин та додаткові програми. Завдяки функції FreshCare+ ваш одяг залишатиметься свіжим навіть після завершення циклу прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62 |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 49.6 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 7 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | електронне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |


