Холодильник вбудований Siemens KI87VVSE0N
- В наявності
- Код: KI87VVSE0N


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований холодильник SIEMENS KI87VVSE0N - це двокамерний холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та ефективність у побуті. Завдяки корисному об'єму холодильної камери 200 літрів та морозильної камери 70 літрів, він забезпечує достатньо місця для зберігання продуктів для всієї родини. Потужність заморожування становить 3,2 кг на добу, що гарантує швидке охолодження свіжих закупівель. Автономне збереження холоду триває до 12 годин у разі відключення електроенергії, забезпечуючи спокій і впевненість у безпеці продуктів.
Холодильне відділення оснащене чотирма скляними полицями, що забезпечують зручне розміщення продуктів. Дверцята мають чотири кишені, що дозволяє зручно зберігати пляшки та дрібні упаковки. Морозильна камера має два висувних кошики, що робить організацію простору ще більш гнучкою.
Клас енергоспоживання E (A+) робить цей холодильник економічним у використанні, споживаючи лише 216 кВт/год на рік. З рівнем шуму всього 35 дБ, він працює тихо, не відволікаючи від повсякденних справ. Один компресор ефективно забезпечує роботу обох камер, що робить його ще більш надійним.
Холодильне відділення оснащене чотирма скляними полицями, що забезпечують зручне розміщення продуктів. Дверцята мають чотири кишені, що дозволяє зручно зберігати пляшки та дрібні упаковки. Морозильна камера має два висувних кошики, що робить організацію простору ще більш гнучкою.
Клас енергоспоживання E (A+) робить цей холодильник економічним у використанні, споживаючи лише 216 кВт/год на рік. З рівнем шуму всього 35 дБ, він працює тихо, не відволікаючи від повсякденних справ. Один компресор ефективно забезпечує роботу обох камер, що робить його ще більш надійним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Загальний об`єм | 270 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 51.8 кг |
| Висота | 177.2 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 12 років |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 (шт.) |
| Кількість полиць у морозильній камері | 2 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 |
| Об'єм морозильної камери, л | 70 л |
| Об'єм холодильної камери | 200 л |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 1775x560x550 мм |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | Ручне |
| Система розморозки холодильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | вбудований |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | електромеханічне |
| Ширина | 54.1 см |


