Прально-сушильна машина Electrolux EW9W161BUC
- Немає в наявності
- Код: EW9W161BUC

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас віджиму | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Польща |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EW9W161BUC |
| Вага (кг) | 97.5 кг |
| Висота | 87 см |
| Глибина, см | 63.6 см |
| Дисплей | Так |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 11 |
| Максимальне завантаження, кг | 10 кг |
| Особливості | управління по WiFi |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Тип пральної машини | повногабаритні 48-65 см, прально - сушильні |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Функція пари | Є |
| Функція сушки | Є |
| Функції | вибір температури, вибір швидкості віджиму |
| Швидкість віджиму | 1600 |
| Ширина | 59.7 см |


