Морозильна скриня Prime Technics CS 34528 MG (уцінка)
- Немає в наявності
- Код: CS34528MG

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39 |
| Висота | 83 см |
| Глибина, см | 71.5 см |
| Добове споживання ел. енергії | 0.85 кВт |
| Колір | Білий |
| Об'єм морозильної камери, л | 337 |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Ширина | 113 см |


